Apartman ve Site Yönetimi Hukuk Danışmanlığı

Lion Profesyonel Apartman, Site ve Yönetimi İzmir firması olarak;

Apartman, Site, Toplu Konut ve Bina yöneticileri ve kat malikleri için tüm hukuki süreçlerde, hukuk danışmanlarımız tarafından %100 hizmet veriyoruz. Başta Kat Mülkiyeti Kanunu olmak üzere, tüm yasal prosedürler hakkında bizlere telefon, whatsapp ve iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Apartman ve Site Yöneticiliği yapmak, hatta kat maliki olmak yani apartman ve sitelerde bir daireye sahip olmanız, sizleri yasal olarak bağlayan görev ve sorumluluklar içerisine almaktadır. Bu görev ve sorumluluklarınız dahilinde, sahip olduğunuz haklarda mevcuttur. Sahip olduğunuz görev ve sorumlulukların farkında olmamak, size yasal olarak yaptırımlar uygulanmasına sebep verecek sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Fakat bununla birlikte Apartman ve Site yöneticileri ve kat malikleri olarak sahip olduğunuz hakları bilmemekte, hakkınız yenmesine sebep olabilir. 

Sonuç olarak; Kat Mülkiyeti Kanunu‘na hakim, hukuk danışmanlarımız, sizin hakkınızı en iyi şekilde savunabilecek kapasiteye sahip olmakla birlikte, hızlı ve çözüm odaklı, pratik yollar sayesinde, yasal süreçlerden en az zararı görmeniz ve hakkınızı sonuna kadar savunabilmeniz için bize danışmadan herhangi bir işlem yapmayınız. 

Kanun ve Yönetmelikler sayfamız içerisinde, apartman ve site yöneticileri, apartman ve site kat malikleri ile ilgili olarak tüm kanun, yönetmelik ve dilekçeler bulunmaktadır. Fakat bunların, sizi ilgilendiren ve yasal olarak muhatap kaldığınız konu ile ilişkilendirilmesi, iyice analiz edilmesi ve durum değerlendirmesi yapılması şarttır. Örnek Dilekçe ve Sözleşmeler yazımızda, işinize yarayacak bir çok dilekçe örneği mevcuttur. Yine de profesyonel bir destek sizi her daim doğru sonuca ulaştıracağını unutmayınız. Zaman ve maddi kayıplarınızın önüne geçmek, yasal süreçte doğru hamleler ve bilginin doğru analizi ile mümkün olacağının bilinci ile her daim sizlerin yanındayız.

Saygılarımızla;

Lion Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi İzmir